Smiltsērkšķu produkcija

Audzēts un ražots Latvijā

Par smiltsērkšķiem

Smiltsērkšķi satur vairāk nekā desmit taukos un ūdenī šķīstošus vitamīnus. Turklāt, pateicoties smiltsērkšķu sastāvam, šie vitamīni ļoti labi saglabājas un organismam tos viegli uzņemt. 

Smiltsērkšķos ir minerālvielas, dzelzs, mangāns, varš. Atšķirībā no citām sulām smiltsērkšķu sula satur arī B grupas, PP un K vitamīnus, kā arī vairāk nekā 15 dažādu mikroelementu. 

Pateicoties F vitamīnam, smiltsērkšķu sula kopā ar savu eļļu labi novērš nogurumu pēc ilgstoša darba ar datoru, kā arī veicina domāšanas un reakcijas ātrumu.

Smiltsērkšķi satur arī K1 vitamīnu (tā ir vairāk nekā pīlādžos), līdz ar to sekmējot normālu asins recēšanu, kas īpaši svarīga pie operācijām, iekšķīgiem asiņojumiem, čūlām, hemoroīdiem.

Smiltsērkšķos tāpat atrodami arī daudzi dažādi karotenoīdi, kas veicina ievainojumu dzīšanu (par to liecina kaut vai smiltsērkšķiem raksturīgais oranžais tonis). Protams, smiltsērkšķi satur arī daudz C vitamīna, tas ir vairāk nekā citronos.

Smiltsērkšķu sula

Sula Ir ļoti vērtīgs organisma apgādātājs ar dabiskajiem vitamīniem, jo tā lapas un ogas satur praktiski visus dabā esošos vitamīnus. Šo augļu regulāra ēšana būtiski palīdz papildināt organisma vitamīnu krājumus.

Sula palīdz mazināt ēstgribu, to var izmantot diētas laikā. Kā arī sula attīra organismu.

Ņemot vēra to, ka sula ir tīra un bez jebkādiem konservantiem, tā jāuzglabā ledusskapī un jāizlieto ne ilgāk kā vienas nedēļas laikā!

Smiltsērkšķu sīrups

Smiltsērkšķu sīrups gatavots no sulas un 40% cukura. Sīrupu var jaukt ar ūdeni (1:10). Šajā gadījumā iegūsiet atspirdzinošu un veselīgu ikdienas dzērienu. 

Sīrupu var jaukt arī ar pienu (1:5). Šajā gadījumā tiks iegūts dzeramais jogurts. 

Pieejami 0,3 ml un 0,5 ml tilpumos.

Smiltsērkšķu eļļa 50 ml, 100 ml, 200 ml, 250 ml

30% smiltsērkšķu eļļa uz olīveļļas bāzes.

Veselībai: smiltsērkšķu eļļa satur unikālu vitamīnu kombināciju un bioloģiski aktīvas vielas, tajā skaitā karotinoīdus, tokoferolus, kas ir svarīgi, lai normalizētu organisma taukskābju darbību. Ieteicama kuņģa-zarnu trakta slimību (kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, hroniska kolīta, aizcietējumu, hroniska gastrīta, gremošanas traucējumu, krekinga tūpļa, iekšējo hemoroīdu, dedzināšanas) ārstēšanai. Eļļa labi palīdz angīnas, tonsilīta, u.c. ārstēšanai. Ātri dziedina faringītus, rinītu un citas deguna dobuma slimības. Reimatisma un podagras gadījumā iesaka ieziest ar eļļu locītavas.

Sastāvdaļas:

Vitamīni C, E, F, vitamīnu vielas, karotīns, B grupas vitamīni, linola un linolēna taukskābes, B-sitosterīns – spēcīgs antisklerotiķis, antagoniska viela pret holesterīnu.

Pieejami 50 ml, 100 ml, 200 ml, 250 ml tilpumi.

Veselība un skaistums:

Lieto, lai paātrinātu matu un nagu augšanu, kā arī problemātiskai ādai.

Sausa āda: pievienot dažus pilienus smiltsērkšķu eļļas pie krēma.

Taukaina āda: mazgāšanas ar ziepēm vietā ieziediet seju ar smiltsērkšķu eļļu, kas atjauno skābes reakciju uz ādas, un dezinficējiet to.

Smiltsērkšķu želejas (kā ievārījumi)

Pagatavots ar pektīnu un cukuru. Pektīns ir ļoti ekonomisks, un tas jālieto divas reizes mazāk nekā parastais cukurs, tādējādi mūsu želejas satur mazāk kaloriju, kas nav mazsvarīgi mūsdienu dzīves stilam.

Piedāvājam dažādus želejas veidus:
  • klasiskais;
  • ar ķirbi;
  • ar zemenēm;
  • ar dzērvenēm;
  • ar bumbieriem.

* Visas želejas var uzglabāt ledusskapī sešus mēnešus.

Ziede ar propolisu, smiltsērkšķu ziede, smiltsērkšķu krēms

Piedāvājam dziedinošu ziedi. Ziede labi palīdzēs cīņā ar aukstumpumpām, ātri sadziedēs dažādas brūces un nobrāzumus. Tai ir mīkstinošs un barojošs efekts, tāpēc tā arī lieliski mitrinās ādu.

Smiltsērkšķu ziede. Tā lieliski aizsargās un mitrinās lūpas bargajos vējos un ziemas laikā.

Smiltsērkšķu krēms lieliski baros un mīkstinās ādu. Lietojot ziemā uz sejas ādas, krēms veidos aizsargkārtiņu, kā arī baros ādu. Lietot, ja ir raupja āda, sprēgājoši pirkstu galiņi, biezi papēdīši.

Smiltsērkšķu eļļa ar propolisu

Propolisam piemīt antibakteriāla un savelkoša, kā arī pretiekaisuma īpašības. Propoliss lieliski cīnās ar dažādu veidu baktērijām. Propolisa preparātus lieto dažādās medicīnas nozarēs: elpošanas orgānu, kakla un deguna slimību, ādas slimību, kā arī brūču sadzīšanai, apdegumu un mutes dobuma slimību ārstēšanā un daudzās citās jomās. 

* Šo produktu iesakām lietot ārīgi, iekšķīgi tikai akūtos gadījumos.

Smiltsērkšķu tēja

Piedāvājam smiltsērkšķu tēju. Tās sastāvā ir gan vērtīgās ogas, gan tikpat vērtīgie kauliņi, tātad tējā ir arī eļļa. Tēja kalpo kā dabīgs antioksidants un C vitamīna avots.

Pagatavošana
  • Krūzītē ieberam 2 tējkarotes smiltsērkšķu tējas.
  • Aplejam ar karstu ūdeni.
  • Tēju atstājam ievilkties 10–20 min.

Pasūtīt produkciju

Adrese:
"Malderi", Daugmales pagasts, Rīgas rajons, LV-2124


Kontakti:
Inārs (RUS, LV): +371 25 900 715
Daira +371 29 673 997

E-pasts (RUS, LV):
malderi@inbox.lv

Rekvizīti:
Mājražotājs DAIRA MALDERE
Nodokļu reģ. apliecība CR nr. 0023466
PVD apliecība reģ. nr.: 055771
Swedbanka LV75HABA000130A216226
Reg. nr. 27055412951